تماس با ما

اینستاگرام ما

اینستاگرام داده های نامعتبر را بازگرداند.
الکتروموتورهای عمودی
۱۳۹۸-۰۴-۱۶ 0

شرکت ممتاز پمپ در سال ۱۳۷۵ در راستای گسترش تولیدات خود موفق به ساخت الکتروموتورهای عمودی با توان 30 الی 220 کیلووات شد و از این حیث به عنوان اولین و تنها تولید کننده الکتروموتور عمودی در کشور به شمار می رود.
الکتروموتورهای عمودی با قدرت های مختلف جهت نصب و راه اندازی کلیه پمپ های محور عمودی در ایستگاه های پمپاژ آب شهری، سیستم های آبیاری تحت فشار، پمپ های عمودی توربینی قابل استفاده می باشند و بدلیل عدم نیاز به سیستم های انتقال قدرت ( گیربکس-گاردان ) از صدای بسیار پایینی برخوردار بوده و مزیت دیگر آن نسبت به سایر موتورهای افقی ( دیزلی-برقی ) فضای بسیار کم مورد نیاز آنهاست.
– کلاس سیم پیچی: عایق استفاده شده در سیم پیچی از کلاس حرارتی F، مناسب با دمای محیطی تا ۵۲ درجه می باشد.
– قابلیت افزایش کف گرد: موتورهای سری ۴۴۵ به صورت استاندارد با یک و سری ۴۹۳ با دو عدد بلبرینگ کف گرد تولید می شوند ولی در صورت نیاز به ظرفیت Thrust بالاتر می توان (طبق دستورالعمل که در دفترچه راهنما به تفصیل شرح داده شده است) یک عدد بلبرینگ کف گرد دیگر به آن اضافه نمود.
– سیستم قفل کن حرکت معکوس: سیستم بازدارنده حرکت معکوس از صدمات وارده در اثر چرخش پمپ پس از خاموش شدن جلوگیری می نماید.
– چرخش: استاندارد چرخش موتور (جهت دید از بالا به کوپلینگ) خلاف عقربه های ساعت می باشد ولی در صورت نیاز به چرخش در جهت مخالف (موافق عقربه های ساعت) حتما پین های قفل کن می بایست از محل استقرار خود خارج گردند. برای تعویض جهت چرخش می توان هر کدام از دو خط اصلی بین تابلو و کلید را جابجا نمود.
– ساختمان موتور: پوسته استاتور، براکت های بلبرینگ از جنس چدن خاکستری، بلبرینگ بالا از نوع تماس زاویه ای (کف گرد) و بلبرینگ راهنما از نوع بلبرینگ شیارعمیق می باشد.
– روغنکاری: بدلیل حمل و نقل، موتورها بدون روغن تحویل می گردند لذا قبل از اولین استفاده می بایست روغن مخصوص توصیه شده طبق جدول روغنکاری جهت بلبرینگ کف گرد در براکت بالا از محل تعبیه شده تا نیمه شیشه روغن پر شود.

10 سال خدمات پس از فروش با سرویس مطمئن و در دسترس جهت رضایتمندی مشتریان برای کلیه محصولات تولیدی این شرکت، اعم از پمپ ها و الکتروموتوره

نظر بدهید